Vaj i farave te rrushit - Phenomenal - 10$ / Njesi

Facial Clay Mask gold
Per perdorim te pergjithshem, ushqen hidraton, parandalon dhe lufton rrudhat ne fytyre.

Lehtëson shqetësimet e lëkurës si ekzema,reaksionet alergjike dhe dermatitet.

Kur aplikohet në skalp rigjeneron flokët dhe ndihmon në eliminimin e zbokthit

Ushqen floket dhe i forcon ato .

Sasia 60 ml
Cmimi 1000 L