Ginseng Royal Jelly (qumësht blete) - 16$ / Njesi

Facial Clay Mask gold
Ginseng Royal Jelly (qumësht blete) është ushqim gjigant për trupin e njëriut duke i dhënë atij mbi 10.000 kalori brenda 24orëve edhe duke e mbajtur vital të trupin e njëriut.

Përdoret si një forcues i përgjithshëm shëndetësor, për të luftuar efektet e plakjes, dhe për nxitjen e sistemit imunitar maximalisht pa ushqime shtesë.

Dobitë:
-Liron bllokimet e trafikut,

-Të mbron nga inflamacionet bronitale

-Rrit Nivelet e larta të energjisë

-Shkakton qlodhje mendore
- Përmirëson mbi të gjitha funksionet e trurit

-Rrit aftësitë e të menduarit .
-Kundër kancerit
-Ka ektrakte antibakteriale dhe anti – tumor .
- Ul kolesterolin .
-Është Anti -plakj.
- Ul stresin .
- Forcon sistemin imunitar.
- Ul sheqerit në gjak .

-Largon ankthin
-Rrit potencen maximalisht duke përdorur një orë para,

Aktivizon gjëndrat seksuale, shton nivelin e hormonit të shtatzanisë “Progesterone” dhe të hormonit mashkullor “Testosterone”, dhe aktivizon gjendrën suprarenale.

Forcon sistemin riproduktiv duke shtuar pjellshmërinë (mundësinë për të lindur fëmijë).

-Rregullon problemet e astmes
-Ndihmon mëlçin

- Ndihmon në kurimin e sëmundjeve të veshkave
-Rregullon problemin e gjumit

-Kuron ulceren në stomak
- Forcon kockat
-Nxit rritjen e flokëve

-Pengonë rritjen e qelizave kanceroze në trup

-Rekomandohet për pacientët që i nënshtrohen kimioterapisë

Ginseng Royal Jelly (qumësht blete) është një tajitje qumështi i prodhuar nga bleta mbretëresh.

Përmban rreth 60% në 70% ujë, 12% në 15% proteina, 10% deri 16% sheqer, 3% në 6% yndyrna, dhe 2% në 3% të gjitha vitaminat, kripëra, dhe aminoacidet, përmbnë edhe një sasi të lartë të karbohidrateve, vitamina , kalcium dhe proteina.

Preferohen për personat që mirren me ushtrime fizike edhe sportive sepse ju ndihmon në arritjen e sukseseve më të mira duke mos ndjer lodhje gjatë aktiviteteve.

Dobësimi me Royal Ginseng Jelly:
Nëse për çdo ditë konsumohet nga një shshe 5ml Royal Ginseng Jelly mund të arrihet që brenda 10 dite të arrini të humbeni në pesh 5kg, pasi ky produkt zavenco ushqimin edhe parandalon ngrënjen e ushqimit gjatë dites dhe ka 2000kalori diet një super fuqi për dobësim.

Është e rekomanduar të mirren dy kapsula çdo ditë , mëngjes dhe mbremje .

Produkte Te Ngjashme