Shampo me vaj Argani - 6$ / Njesi

Facial Clay Mask gold
Shampoja me vaj Argani u krijua për të trajtuar dhe të mbrojë flokët tuaj nga këto efekte të dëmshme.

Kjo shampo përmban vaj Argani i cili eshte i njohur për cilësitë e tij unike mbi kujdesin e lekures…

Shampo me Vaji i arganit eshte i pershtatshem per floke pa shkelqim sepse i jep atyre force dhe hidratim.
Ushqen fibrat kapilare.

Lufton majat e djegura duke i dhene flokeve shkeqim dhe fleksibilitet.

Perdoret dhe si riparues apo mbrojtes nga nxehtesia e pjastres apo thareses.

I përshtatshëm për flokët e ngjyrosura.