Shampo me rrenje Ginsengu - 10$ / Njesi

Facial Clay Mask gold
Sampo Doctor per trajtim floku me estraktin e Ginsengut.

Shampo Doctor me estrakt te Ginsengut permban nje kombinim te substancave natyrale dhe te bimeve mjeksore te tilla si Ginseng, Vitamine E, proteina te grurit, si dhe bime te tjera mjeksore.

Kjo shampo pastron mire flokun nga zbokthi dhe yndyra,ndihmon ne permirsimin e skalpit te kokes si dhe ushqen flokun dhe si perfundim ju do te keni nje floke te shendetshem e te bute.